Blog Post

News from us
12 Şubat 2014

Doğunun İncileri Ödülleri

Şanlıurfa’da 16 Ocak Pazar gecesi düzenlenen Doğunun İncileri Ödül Töreni’nde başarı ödülleri sahiplerini buldu. Şanlıurfa’da ilk kez düzenlenen “2022 Doğunun İncileri” ödül töreninde bir araya gelen ünlü sanatçılar, performanslarıyla geceyi renklendirdi.

Şanlıurfa’daki Nevali Hotel düzenlenen ödül gecesine çok sayıda milletvekili, belediye başkanı, iş adamı ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. Kırmızı halıda ünlü sunucu Doğa Bekleriz ve Başak Çokan’ın sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde çok sayıda siyasetçi, iş insanı, basın yayın grupları, belediye başkanları ve sanatçılar ödüllerine kavuştu. Yılın enlerinin seçildiği programda, Müzik, spor, moda, sahne-gösteri, gastronomi, iş dünyası ve sanat dallarında ürettikleriyle hayata farklılık katan isimlere ödülleri verilirken duygusal anlar da yaşandı. Gecede adeta şıklık yarışı vardı!

Açılış konuşmasında magazin dünyasının tanınan ismi Özlem Yıldız ve Gökay Kalaycıoğlu düzenlenen tören hakkında bilgi verdi. Sanat, iş ve medya dünyasından ünlü isimlerin buluştuğu gecede ödüller sahiplerine verildi. Yılın Magazin ve Müzik Platformu Yüksek Başarı ödülüne Türkiye Life layık görüldü. Yılın magazin ve müzik platformu ödülü Türkiye Life dergisi müdürü Şimal Saraç’a verildi. Şimal Saraç’ın ödülünü güzel manken İvana Sert takdim etti.

2 Responses

Leave a Reply

Şimal Saraç Güller Ağlamaz // Şimal
  1. Şimal Saraç Güller Ağlamaz // Şimal
  2. Şimal Saraç Kıyamam // Şimal Saraç - Şimal
  3. Şimal Saraç Kar Taneleri // Şimal Saraç - Şimal